Silný advokát

Advokát JUDr. Rostislav Silný se zaměřuje na právo občanské, obchodní, trestní, pracovní rodinné i mezinárodní. Pro tohoto našeho klienta jsme navrhli a zpracovali nový koncept identity - začku SILNÝ ADVOKÁT. Hravý dvojsmysl, který zaujme nejen na tiskových materiálech, ale především v online komunikaci a marketingu. Spustili jsme pro klienta prezentační web www.aksilny.cz připravený ve třech jazykových mutacích.

Silný advokát

Ke korporátní identitě jsme připravili komplexní logomanuál, definující podobu povolených a doporučených variant loga, design vizitek, dopisních papírů, razítka, a dalšího množství tiskovin. Většinu z těchto materiálů jsme pro klienta již také vyrobili. Zvýšenou pozornost jsme věnovali především vhodné typografii, volbě správného řezu písma a jeho sazby napříč všemi materiály.

Silný advokát

Dopisní papíry jsou prakticky jedním z hlavních nástrojů, či podkladů pro komunikaci klienta se svými zákazníky nebo obchodními partnery. Proto nám velmi záleželo na jejich podobě a čistém funkčním designu. Označení advokátní kanceláře nebo propisky jsou dalšími prvky, kde se slovní “hříčka” SILNÝ ADVOKÁT hezky vyjímá a poutá svou pozornost přesně tak, jak jsme očekávali :-)

Silný advokát
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *