superb combination in realism not to mention photograph essentials certainly is the manifestation of best hublotwatches.to. easy return and lowest price in our best https://audemarspiguetreplica.ru/ store. 30% off automatic vape with filter. swiss cheap clone burberry. cheap luxury swiss cheap replications alexander mcqueen here.
rolex imitation breitling transocean inspiration ingenious inheritance in the blood.nowadays oris imitation watches that once was meant to just tell you the exact time is your friend helping to express your taste and personality.

Stylová restaurace s pobočkami v brněnských městských částech Bystrc a Žabovřesky připravuje kvalitní steaky, těstoviny, saláty i pizzu. Naše studio se stará o komplexní marketing, sjednocuje vizuální komunikaci a připravuje marketingovou podporu jednotlivých kampaní na akce restaurace. V interiéru obou poboček jsme připravili spoustu efektních 3d realizací logotypu, doplňků a prvků, které podporují stylové prostředí pro hosty.

LaCorrida

Pro obsluhu a personál v kuchyni navrhujeme a z našeho studia dodávme pracovní textil s potiskem a výšivkou. Fotíme, graficky navrhujeme a tiskneme také veškeré podoby jídelních lístků a zkrácených jídeláků pro speciální akce.

LaCorrida

Restaurace se na internetu prezentuje webovými stránkami www.lacorrida.cz, které funguje klasicky, ale i responzivně pro mobilní a tabletová zařízení. Součásít webu je i pravidelně doplňované denní menu, které se díky našemu online systému automatizovaně rozesílá zákazníkům do jejich mailových adres.

LaCorrida

Pro jednotlivé tématické akce restaurace La Corrida připravujeme v našem studiu jejich vizuální podobu a jejich komplexní marketingovou podporu (návrhy a tisk specializovaných nabídek, polepy výloh, prvků v interiéru, atd.).

LaCorrida
0

let na trhu

300+

webů a e-shopů

100+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.


Spojte se s námi

Zakázky / realizace
E-mail: info@synapse5.com
Tel.: +420 731 573 573


Obchodní oddělení
E-mail: office@synapse5.com
Tel.: +420 731 187 433Copyright © 2004-2024 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.