Fotbalový klub z jihu Rakouska, z malebného městečka Bad Radkersburg má svou mnoholetou historii. Naše studio bylo přizváno ke kompletnímu redesignu a modernizaci logotypu a ke kompletní marketingové podpoře tohoto klubu. Během několika let naší spolupráce se z klubu nejnižších soutěží stal profesionální fotbalový tým druhé fotbalové ligy a obrovského mediálního i sportovního zájmu.

FC Bad Radkersburg

Pro klub jsme toho v našem studiu navrhli opravdu spoustu – design i samotnou výrobu reklamních předmětů na podporu klubu – sportovní dresy, ale pro fanoušky hlavně hrnečky, zapalovače, hodinky, deštníky, kalendáře nebo třeba klíčenky či energické nápoje. To se vše s docela velkým zájmem rozprodalo mezi fanoušky brzy po uvedení do prodeje :)

FC Bad Radkersburg

Pro každou sezónu jsme chystali také design a tisk vstupenek pro jednotlivá utkání, výrobu klubových VIP karet, plakátů nebo třeba infografiky pro sociální sítě a obrazovky přímo na utkání.

FC Bad Radkersburg

Přímo na stadionu jsme vyrobili a instalovali několik menších i větších klubových log a motivačních nápisů a sloganů ve 3D provedení, které v řadách fanoušků evokují ještě větší sounáležitost ke klubovým barvám.

FC Bad Radkersburg
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *