Společnost zabývající se poradenstvím v oblasti strategického řízení na kapitálových trzích, auditingu a portfolio managementu. V našem studiu pro tuto mezinárodníspolečnost připravujeme globální marketing. Navrhujeme a kompletně redakčně i graficky připravujeme periodický korporátní magazín Power and Prosperity, díky kterému sjednocujeme firemní komunikaci a reflektujeme aktivity společnosti napříč celým spektrem její činnosti (rozhovory, fotoreportáže, zajímavosti z finančích trhů).

Private Consulting Group Private Consulting Group Private Consulting Group

Realizace také tiskoviny přímo na jednotlivých pobočkách v Praze, Brně, Bratislavě nebo ve Skalici. Nejčastěji korporátní vizitky (pro management dodáváme v luxusnější verzi s parciálním lakem nebo zlacením), návrhy a tisk smluvní dokumentace nebo propagačních materiálů.

Private Consulting Group

Krásný interiér kanceláří společnosti doplňujeme dle požadavků nebo na náš podnět vhodnými prvky polepů nebo třeba foto obrazů či motivačních claimů evokujících sílu a jazyk společnosti. Sídlo pobočky v Bratislavě, na jehož interiéru jsme se s naším studiem také podíleli, bylo mimochodem pro rok 2018 oficiálně vyhlášeno jako Kancelář roku podle hlasování odborné poroty složené z renomovaných architektů a manažerů korporací.

Private Consulting Group

Pro společnost PCG jsme také chystáme spoustu doplňujících prvků pro reklamní předměty, jako korporátní etikety na vánoční slivovici nebo třeba visačky na vánoční dárky. Bez problémů zvládneme i reklamní rollupy nebo korporátní stolečky pro konfernece nebo prezentační účely.

Private Consulting Group
0

let na trhu

0+

webů a e-shopů

0+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.

Spojte se s námi

Zakázky / realizace
info@synapse5.com
+420 731 573 573


Obchodní oddělení
office@synapse5.com
+420 731 187 433Copyright © 2004-2023 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.

Napište nám

Jméno *
E-mail *
Předmět *
Zpráva *