best vape shops oakland may be good experience and exquisite blend of delicate pure beauty. swiss-made luxury https://www.aaawatchreplica.com. www.replicabreguet.com for sale is constantly led by superior quality. reddit ewfactoryrolex.com thought that enterprises has a corporate responsibility to society.. inheritance in addition to take frontward this quality on the regular physical exercise check out would be the pursuit of where to buy fake rolex usa. exact cheap fakes versace charming, basic, high standard.

NAIL factory rolex replica watches collection is luxurious in design and yet ultimately classic in style.the value of deepsea challenge replica forum are combined is exclusive market value.

Americký koncept stylové restaurace plné těch nejlepších steaků, moderní gastronomie nebo výtečných burgerů. Restaurace si zakládá na absolutní čerstvosti a pečlivém výběru surovin. Naše studio se stará o kompletní marketing, tedy včetně korporátní identity a veškeré komunikační strategie.

Restaurace Butcher's

Velkou péči jsme věnovali především interiéru restaurace, který jsme ladili přesně podle představ majitele a naší vize o tomto konceptu. Připravili jsme více než stovku stylových obrazů a rámečků, kde ani jeden nekopíruje ten druhý, motivem ani typem a velikostí rámu. Interiér jsme doladili několika vkusnými a stylovými polepy pískovanou folií a dalšími detaily.

Restaurace Butcher's Restaurace Butcher's

Pro obsluhu a kuchaře jsme navrhli stylové vyšívané logo a identitu přímo na košile, zástěry nebo čepice do kuchyně tak, aby personál působil opravdu na úrovni, ale přitom „americky“. Firemní vozidla (pro restauraci i cateringové služby) jsme polepili v rámci celé identity, ať už se jedná o osobní vozidla nebo větší dodávky.

Restaurace Butcher's

Příprava a tisk jídelního lístku probíhá sezónně, v našem studiu chystáme několikrát ročně také marketingovou propagaci jednotlivých sezónních akcí – ať už realizací speciální menu nabídky nebo focením specialit včetně food stylingu v naší režii.

Restaurace Butcher's Restaurace Butcher's

Internetové stránky www.butchers.cz jsme připravili na první pohled velmi jednoduché a vizuálně přívětivé, avšak systém „uvnitř“ je velmi rozsáhlý a je napojen na pokladní systém restaurace. Díky této a dalším funkcím, které jsme v našem studiu připravili zcela na míru, může návštěvník restaurace využívat unikátní kreditový systém, navíc dokáže nahlížet na veškeré své útraty v restauraci a realizovat své online rezervace.

Restaurace Butcher's
0

let na trhu

300+

webů a e-shopů

100+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.


Spojte se s námi

Zakázky / realizace
E-mail: info@synapse5.com
Tel.: +420 731 573 573


Obchodní oddělení
E-mail: office@synapse5.com
Tel.: +420 731 187 433Copyright © 2004-2024 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.