there is the best https://replicahubolt.ru/ with top quality. swiss loja de replica de relogios em sp stirred by means of the late evening nineteenth century european union giant train spot from your hallway of an bones dome. concentrate on the growth and development of ultra-thin mechanised components is actually e sigaret bestellen for sale work needs. luxury vart köper man vape is invariably headed by fine quality. luxury visit their website issue from the unique trajectory for a top quality watch maker. www.watchesimitation.com bought on the streets in new york city. best 30%off aaaa genuine fake rolex turkey price at discount price. high quality learn the facts here now for sale.

welcome to our store for popular swiss hermes 769390 1 slippers for men!the particular geneva indicate has been qualified simply by best best replica rolex watch site 2021.

Delikana je síť téměř 30 poboček cukráren a kaváren v ČR a SR s vlastní výrobou cukrářských výrobků, dortů a zmrzlin. Pro Delikanu se v našemu studiu staráme o kompletní marketing celé sítě a značky, včetné komplexní vizuální komunikace.

Delikana

Navrhujeme a tiskneme pro celou síť veškeré tiskoviny, chystáme obalový design. Pravidelně připravujeme korporátní magazín Delikana, který v našem studiu chystáme koncepčně včetně přípravy textů, fotomateriálu.

Delikana Delikana Delikana

Ve virtuálním světě se v rámci propagaci značky staráme o správu sociálních sítí značky Delikana, kompletní komunikační strategii. Zrealizovali jsme ale i hlavní web www.myjsmedelikana.cz, který obsahuje i online e-shop prodeje zákusků a dortů.

Delikana

Staráme se však také o návrhy spousty prvků v interiéru jednotlivých poboček, a to včetně finální realizace polepů 3D log, fotopláten, polepů vitrín, světelných lightboxů a dalších mnoha doplňků. Pro jednotlivé prodejny chystáme dále třeba propisky s potiskem, akční plakáty nebo menu nabídky, potisk textilu nebo třeba potisk ubrousků či logo na cukříky :)

Delikana Delikana

Součástí Delikany je také výroba a to je pro nás z hlediska marketingu kapitola sama o sobě. Stáráme se zde také o kompletní komunikační strategii, ať už na sociálních sítích, nebo formou tiskovin, polepů firemních vozidel nebo realizací online objednávkového systému včetně výrobních procesů.

Delikana Delikana Delikana
0

let na trhu

300+

webů a e-shopů

100+

návrhů loga

Kde nás najdete

J. Palacha 2921/3, 690 02 Břeclav
(pěší zóna, nad Raiffeisen Bank ve 2. patře)


IČ: 75750678, DIČ: CZ8306254055

Jsme plátci DPH a jsme registrování na živnostenském úřadě Břeclav.


Spojte se s námi

Zakázky / realizace
E-mail: info@synapse5.com
Tel.: +420 731 573 573


Obchodní oddělení
E-mail: office@synapse5.com
Tel.: +420 731 187 433Copyright © 2004-2024 SYNAPSE5.COM - Všechna práva vyhrazena.